Sepetinizde henüz ürün bulunmuyor.

Toplam: 0.00 TL

Carinio

 

                                                                                         KDS AYAKKABICILIK

                                                                       İTHALAT İHRACAT SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.

 

 

HAKKIMIZDA…

      2016 yılından günümüze değin, sürekli olarak kendini yenileyerek hizmet vermeyi amaç edinen,  KDS Ayakkabıcılık  Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi çalışmalarını, 2016 yılı başında hizmete gire,  Ortadoğu’nun kaliteli imalata yönelik  modern ve büyük kapasiteli  fabrikasında sürdürmektedir.

 

      Kuruluşumuz, Dünya’nın en ileri ayakkabı üretim teknolojisi olan İtalyan Teknolojisi ile toplam 3.500 m2 kapalı sahayı kapsayan tesisi, ihracata ve iç piyasaya yönelik olarak günlük 2.000 çift  ayakkabı üretmektedir. 100 kişilik tecrübeli  kadrosu ile modern, kaliteli, zarafet ve sağlamlıkla Türk ayakkabı sanayisinin önderliğini yapmaktan gurur duymaktadır.

 

      KDS Ayakkabıcılık. San. Tic. Ltd. Şti. üretim kapasitesi, yenilikçi anlayışı, iyi eğitimli ve tecrübeli ekibiyle 2016’ten beri Türkiye’nin önde gelen ayakkabı üreticileri arasında yer almaktadır. Şirket bünyesinde; iş ayakkabısı, kışlık bot, asker botu, deri kadın ve erkek ayakkabısı, klasik ve casual  ayakkabı üretimi yapılmaktadır.

ABOUT US...

      Shoesmaker since 2016…

      KDS Shoes has been working in the factory which is the most modern and biggest one facility fort he quality production of the Middle East.

      Our establishment, which is the world’s most advanced shoes production technology, total of 3500 m2 cover area with Italian technology and produces 2000 pairs of shoes per day for export and domestic market. With its experienced staff of 100 people, it is proud to be the leader of the Turkish shoes industry with its quality, elegance and durability.Kds Shoes production capacity, innovative approach are among the well-educated and experienced team since 2016. Our productions are work boots and shoes, winter boots, military boots, leather men’s and women’s shoes, classic and casual shoes.